Butik internetowy JM Suseł Boutique powstał z myślą o Naszych pacjentach. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom stworzyłyśmy to wspaniałe miejsce. Wszystkie kosmeceutyki zostały starannie wyselekcjowane przez Dr Joannę Suseł, tak aby spełniały najwyższe wymagania pod względem składu i jakości. Dostępne w sprzedaży produktu są  na bieżąco przez nas testowane. Dzięki szkoleniom ciągle udoskonalamy nasza wiedzę na ich temat.

Pamiętajcie, że dobrze dobrane i profesjonalne produkty powinny znaleźć się w waszych domach w celu przedłużenia efektu zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej.

Z racji na to, by Państwo poczuli się u Nas ekskluzywnie i komfortowo wprowadziłyśmy również bezpłatne Konsultacje z naszą kosmetolog Moniką. Z pewnością doradzi oraz dobierze Państwu spersonalizowaną indywidualnie do każdego rodzaju cery pielęgnację domową.  W przypadku zamówienia kosmeceutyku, który w naszej ocenie wymaga konsultacji ze specjalistą, sami kontaktujemy się z Państwem w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa i prawidłowego zastosowania produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gamy produktów w naszym butiku JM Suseł Boutique

Bestsellery